مشاهده نسخه چاپی این مطلب
دفعات مشاهده:۱۶۸۷ بار
نوشته شده در تاريخ:۱۳۹۸/۰۱/۲۳و در ساعت۲۲:۰۶:۰۳
رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان جام پیروزی- ترکیه
8 نماینده کشورمان به دیدار فینال راه یافتند
8 نماینده کشورمان به دیدار فینال و 2 کشتی گیر به دیدار رده بندی مسابقات چهار وزن نخست رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان جام پیروزی ترکیه راه یافتند.

به گزارش لیگ ها کاپ و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی کشتی نوجوانان جام پیروزی ترکیه از صبح امروز (پنج شنبه) با برگزاری مسابقات 4 وزن، در شهر آنتالیا ترکیه آغاز شد که در کشتی فرنگی امیررضا ده بزرگی در وزن 48 کیلوگرم، حجت اله رضایی و محمدامین جبالی فر در وزن 65 و رضا ساکی در وزن 71 کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند و فرید سیرتی و سجاد عباس پور در وزن 55 کیلوگرم نیز راهی دیدار رده بندی شدند.

در مسابقات کشتی آزاد نیز رحمان عموزاد و پوریا کاظمی در وزن 48 کیلوگرم، مهدی ویسی در وزن 55 کیلوگرم و امیرحسین متقی در وزن 65 کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند.

نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:

در کشتی فرنگی امیررضا ده بزرگی در وزن 48 کیلوگرم با غلبه بر کشتی گیرانی از ترکیه و گرجستان به دیدار فینال راه یافت.
در وزن 55 کیلوگرم فرید سیرتی مقابل دو کشتی گیر از قزاقستان پیروز شد اما در برابر کشتی گیر آذربایجان شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد. در همین وزن سجاد عباس پور ابتدا کشتی گیرانی از کشورهای ترکیه و قزاقستان را مغلوب کرد اما مقابل دیگر حریف ترک مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت.
در وزن 65 کیلوگرم حجت اله رضایی با پیروزی مقابل نمایندگان کشورهای ترکیه، قزاقستان و گرجستان راهی دیدار فینال شد. در همین وزن محمدامین جبالی فر از سد کشتی گیران آذربایجان، ترکیه و قزاقستان گذشت و به دیدار فینال رفت تا فردا برای کسب مدال طلا به مصاف یکدیگر بروند.
در وزن 71 کیلوگرم نیز رضا ساکی از با غلبه بر کشتی گیرانی از کشورهای ترکیه و آذربایجان، به دیدار پایانی راه یافت.

در کشتی آزاد و در وزن 48 کیلوگرم رحمان عموزاد پس از استراحت در دور نخست در دورهای بعد کشتی گیرانی از کشورهای قزاقستان و گرجستان را مغلوب کرد و راهی دیدار پایانی شد. پوریا کاظمی نماینده دیگر کشورمان با شکست پیاپی حریفانی از آذربایجان، ترکیه و قزاقستان دیگر فینالیست این وزن شد. تا این دو نماینده کشورمان نیز فردا در دیدار پایانی رودرروی هم قرار گیرند.
در ۵۵ کیلوگرم مهدی ویسی پس از استراحت در دور اول، در دورهای بعدی کشتی گیرانی از کشورهای آذربایجان، گرجستان و ترکیه را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت.
در ۶۵ کیلوگرم امیر حسین متقی با برتری مقابل حریفانی از کشورهای ترکیه، قزاقستان و گرجستان راهی دیدار فینال شد. دانیال کاشی دیگر نماینده کشورمان در این وزن ابتدا حریفی از جمهوری آذربایجان را شکست داد، اما در دور دوم مغلوب نماینده کشور قزاقستان شد و با توجه به شکست کشتی گیر قزاق در دور بعد، کاشی از گردونه رقابت ها حذف شد.
در وزن ۷۱ کیلوگرم امیر مهدی حسینی در دور اول کشتی گیری از کشور ترکیه را شکست داد. وی در دور دوم مغلوب نماینده کشور رومانی شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دور بعدی، حسینی از دور رقابت ها کنار رفت.

مسابقات فینال و رده بندی اوزان فوق فردا برگزار می شود و قابت های اوزان 45، 80 و 92 کیلوگرم روزهای جمعه و شنبه و مسابقات اوزان 51، 60 و 110 کیلوگرم نیز روزهای شنبه و یکشنبه انجام می شود.

برچسب ها: کشتی-ترکیه
خبر از دسته : عمومی


 

نظرات

نظر خود را بنویسید comment