مشاهده نسخه چاپی این مطلب
دفعات مشاهده:۱۲۹۷ بار
نوشته شده در تاريخ:۱۳۹۷/۱۲/۱۲و در ساعت۱۷:۵۷:۵۸
بخشی: تلاش می‌کنم مسافر قهرمانی جهان باشم
امیر محمد بخشی تکواندوکار وزن 68- کیلوگرم کشورمان گفت: تمام تلاش من این است که مسافر مسابقات قهرمانی جهان باشم و در نخستین تجربه جهانی خوشرنگ ترین مدال را کسب کنم.


امیرمحمد بخشی تکواندوکار وزن 68- کیلوگرم کشورمان موفق شد در سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی عنوان نایب قهرمانی را کسب نماید؛ وی در گفت وگو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو گفت: برای قهرمانی در این رویداد خودم را آماده کرده بودم اما متاسفانه در مصاف با میرهاشم حسینی از ناحیه پای راست مصدوم شدم و نتوانستم پیروز این مبارزه باشم.

وی افزود: در مسابقات جام فجر نیز حضور خواهم داشت و تمام تلاشم این است که در این رقابت‌ها شکستی که داشتم را جبران کنم. البته در این رقابت‎ها در یک وزن بالاتر مبارزه می‌کنم چراکه نمی‌توانم در فاصله زمانی کوتاه دوبار وزنم را پایین بیاورم.

نایب قهرمان بازی‌های آسیا 2018 - جاکارتا تصریح کرد: دوست دارم در وزن 68- کیلوگرم مبارزه کنم اما تابع تصمیمات کادرفنی هستم؛ سرمربی تیم‌ملی هر وزنی را برایم در نظر بگیرند قبول خواهم کرد. تمام تلاش من این است که مسافر قهرمانی جهان باشم و در اولین تجربه جهانی‌ام خوشرنگ ترین مدال را کسب کنم.

 

برچسب ها: تکواندو-جام ریاست
خبر از دسته : عمومی


 

نظرات

نظر خود را بنویسید comment