مشاهده نسخه چاپی این مطلب
دفعات مشاهده:۱۲۳۶ بار
نوشته شده در تاريخ:۱۳۹۷/۱۲/۱۲و در ساعت۱۷:۵۳:۱۴
عاشورزاده: تمرکزم روی قهرمانی در جام ریاست فدراسیون جهانی بود
فرزاه عاشورزاده تکواندوکار وزن 58- کیلوگرم پس از موفقیت در جام ریاست فدراسیون جهانی 2019 گفت: من یک فرصت دیگر داشتم تا برای ورود به اردوی تیم ملی باز هم شانس خودم را امتحان کنم و تمام تمرکزم را روی کسب عنوان قهرمانی در این رویداد گذاشته بودم.


فرزان عاشوزاده تکواندوکار وزن 58- کیلوگرم در سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی 2019 موفق شد مدال طلا را کسب نماید؛ وی در خصوص موفقیتش در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو گفت: کادرفنی یک فرصت برایم در نظر گرفتند تا برای ورود به اردوی تیم‌ملی بازهم شانس خودم را امتحان نمایم؛ من نیز تمام تمرکزم را روی این موضوع گذاشتم تا از این آزمون سربلند بیرون بیایم و خوشحالم که توانستم موفق عمل نمایم.

وی افزود: حالا منتظر تصمیم بعدی کادرفنی هستم، مسئولیت اولم این بود در جام ریاست موفق باشم که خوشبختانه این مهم را با موفقیت به پایان رساندم. خودم را برای ورود به تیم ملی و مسابقات قهرمانی جهان آماده کرده‌ام به همین دلیل هر آزمونی برایم در نظر بگیرند با جان و دل می‌پذیرم.

فرزان عاشورزاده در پایان گفت: برای جام فجر نیز ثبت نام کرده‌ام اما در مبارزه برابر ابراهیم صفری مصدوم شدم اگر بهبودی پیدا کنم حتما در این مسابقات نیز شرکت خواهم کرد چراکه به امتیازات این رقابت‌ها نیاز دارم و تلاش می کنم که آن را کسب نمایم.

 

برچسب ها: تکواندو-جام ریاست
خبر از دسته : عمومی


 

نظرات

نظر خود را بنویسید comment