مشاهده نسخه چاپی این مطلب
دفعات مشاهده:۵۷۱ بار
نوشته شده در تاريخ:۱۳۹۷/۱۲/۱۲و در ساعت۱۷:۴۵:۵۸
حسن یزدانی و پرویز هادی به مدال طلا دست یافتند رضا یزدانی صاحب مدال برنز شد
رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام دانکلوف بلغارستان
تیم منتخب کشتی آزاد ایران با کسب 2 مدال طلا و یک مدال برنز به کار خود در رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام دانکلوف بلغارستان پایان داد.

به گزارش لیگ ها کاپ و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام دانکلوف بلغارستان که جزء مسابقات رنکینگ دار اتحادیه جهانی کشتی محسوب می شود روزهای 9 تا 12 اسفندماه شهر روسه برگزار شد و در پایان تیم این که با 4 نماینده در این مسابقات شرکت کرده بود توسط حسن یزدانی و پرویز هادی در اوزان 86 و 125 کیلوگرم صاحب مدال طلا و رضا یزدانی در وزن 97 کیلوگرم صاحب مدال برنز شد.

نتایج کشتی گیران کشورمان در این مسابقات به شرح زیر است:

در وزن 74 کیلوگرم مصطفی حسین خانی در دور نخست مقابل واسلی میخایلوف از اوکراین با نتیجه 5 بر 4 به پیروزی رسید وی در دور دوم نیز با نتیجه 16 بر 6 ماکسیم واسیلیوگلو از کشور رومانی را شکست داد اما در مرحله یک چهارم نهایی مقابل بکزاد عبدالرحمن اف دارنده مدال برنز جهان از کشور ازبکستان در یک کشتی نزدیک با نتیجه 2 بر یک مغلوب شد و با توجه به حضور این کشتی گیر ازبکی در دیدار فینال، حسین خانی به گروه بازنده ها رفت. وی در مسابقه شانس مجدد با نتیجه 2 بر یک از سد سنور دمیرتاش دارنده مدال برنز المپیک و جهان از ترکیه گذشت و راهی دیدار رده بندی شد اما در این دیدار مقابل یاکوب گور دارنده مدال نقره و برنز جهان از ترکیه با نتیجه 3 بر 2 مغلوب و پنجم شد.

در وزن 86 کیلوگرم حسن یزدانی در دور نخست با نتیجه 11 بر صفر دومینیک ابونادر دارنده مدال نقره بازی های آسیایی 2018 جاکارتا از لبنان را مغلوب کرد وی در دور دوم مقابل احمد ماگامایف از بلغارستان با نتیجه 10 بر صفر به پیروزی رسید و در دور سوم نیز با نتیجه 10 بر صفر عظمت دولت بیکوف دارنده مدال نقره زیر 23 سال جهان از قزاقستان را شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله روسلان عبداله یف از روسیه را با نتیجه 11 بر صفر شکست دارد و در دیدار نیمه نهایی نیز با نتیجه 11 بر یک از سد بوریس ماکویف دارنده مدال نقره جهان از کشور اسلواکی گذشت و راهی دیدار فینال شد. یزدانی در دیدار فینال مقابل علی شعبان اف دارنده مدال برنز جهان از کشور بلاروس با نتیجه 16 بر 5 به پیروزی رسید و به مدال طلا دست یافت.

در وزن 97 کیلوگرم یزدانی در دور اول مقابل آبراهام کونیدو از ایتالیا با نتیجه 10 بر 6 به پیروزی رسید وی در دور دوم با نتیجه 11 بر 2 ماگومدگادجی نوروف از مقدونیه را مغلوب کرد و در دور سوم نیز با نتیجه 9 بر یک فاتح یاشارلی از ترکیه را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله در مصاف با والری آندریتسف دارنده مدال نقره المپیک 2012 و برنز جهان از اوکراین با نتیجه 5 بر 4 مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت. یزدانی در این دیدار مقابل ایگور اوسیانیکوف دارنده مدال برنز زیر 23 سال جهان از روسیه با نتیجه 8 بر 4 به برتری رسید و صاحب مدال برنز شد.

در وزن 125 کیلوگرم پرویز هادی در دور نخست میچائیل کوسوی از آمریکا را با نتیجه 10 بر صفر مغلوب کرد وی در دور بعد مقابل ژی وی دنگ از چین با نتیجه 8 بر 4 به برتری رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. هادی در این مرحله نیکولاس گویازدوفسکی دارنده مدال برنز جهان از آمریکا را با نتیجه 5 بر 2 از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله نیز مقابل دانیل لیگتی از مجارستان با نتیجه 13 بر 8 به پیروزی رسید و به دیدار فینال راه یافت. هادی در دیدار فینال الکساندر خوتسیانیوسکی از اوکراین را با نتیجه 6 بر 4 مغلوب کرد و به مدال طلا رسید.

برچسب ها: کشتی-جام دانکلوف
خبر از دسته : عمومی


 

نظرات

نظر خود را بنویسید comment