مشاهده نسخه چاپی این مطلب
دفعات مشاهده:۴۴۸ بار
نوشته شده در تاريخ:۱۳۹۷/۱۲/۰۵و در ساعت۰۲:۲۱:۳۰
کسب جایگاه دوم توسط تیم بانوان ایران
مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی
نتایج دور مقدماتی تیراندازی با کمان در رشته ریکرو بانوان در مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی در دو بخش انفرادی و تیمی مشخص شد.

به گزارش لیگ ها کاپ و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، تیم ملی تیراندازی با کمان که در رشته ریکرو در دو بخش آقایان و بانوان در مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی که از تاریخ 4 تا 8 اسفند در بنگلادش برگزار می شود، شرکت کرده است، امروز در مرحله مقدماتی بانوان نتایج زیر را بدست آورد:
در بخش ریکرو بانوان انفرادی شیوا شجاع مهر با امتیاز 629 در جدول این بخش چهارم شد، پارمیدا قاسمی با امتیاز 605 امتیاز هفتم است، نیلوفر علیپور با امتیاز 603 رتبه یازدهم را بدست آورد و نگار رجبی با 583 امتیاز نوزدهم است.
پس فردا در یک شانزدهم نهایی حذفی شجاع مهر، قاسمی، علیپور و رجبی به ترتیب مقابل حریفانی از کشورهای الجزایر، ترکمنستان، قزاقستان و بنگلادش قرار می گیرند.
در بخش تیمی همین بخش نیز تیم ایران متشکل از نیلوفر علیپور، پارمیدا قاسمی و شیوا شجاع مهر با امتیاز 1837 به مقام دوم رسید. تیم ایران فردا در مرحله یک چهارم استراحت دارد ولی در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده دیدار نپال و بنگلادش می رود

برچسب ها: تیراندازی با کمان-مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی
خبر از دسته : عمومی


 

نظرات

نظر خود را بنویسید comment