مشاهده نسخه چاپی این مطلب
دفعات مشاهده:۴۹۰ بار
نوشته شده در تاريخ:۱۳۹۷/۱۲/۰۴و در ساعت۲۲:۲۵:۱۰
اهدای سه نشان ارزشمند بسکتبال ایران به موزه ورزش
به گزارش لیگ ها کاپ و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، جلسه موزه ملی ورزش المپیک و پارالمپیک صبح امروز با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک و رامین طباطبایی رییس فدراسیون بسکتبال برگزار شد.

در این جلسه محمود خسروی‌وفا رییس کمیته پارالمپیک، ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان، دکتر عبدالحمید احمدی معاونت امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان و برخی از مسئولان فدراسیون‌ها و ورزشکاران نیز حضور داشتند.

دکتر طباطبایی در این جلسه چند نشان از افتخارات بسکتبال ایران را به موزه کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان اهدا کرد.

طباطبایی در این دیدار گفت: فدراسیون بسکتبال سه نشان ارزشمند خود را به این موزه تقدیم خواهد کرد. اولین نشان به کسب سهمیه المپیک پکن تعلق دارد که با قهرمانی در ژاپن به دست آمد. این نشان برای بسکتبال ارزش بسیاری دارد.

او ادامه داد: نشان بعدی، عنوان بهترین فدراسیون آسیایی است که در سال 2010 به دست آمده است. دیگری نیز متعلق به قهرمانی ایران در آسیا در سال های 2009 و 2013 است که توانستیم مجوز حضور در مسابقات جهانی را کسب کنیم.

طباطبایی اظهار کرد: به زودی با فراخوانی نشان های اخلاق مربیان و بازیکنان ملی را جمع آوری می کنیم و به موزه اهدا خواهیم کرد.

برچسب ها: بسکتبال-فدراسیون بسکتبال
خبر از دسته : عمومی


 

نظرات

نظر خود را بنویسید comment