مشاهده نسخه چاپی این مطلب
دفعات مشاهده:۴۴۹ بار
نوشته شده در تاريخ:۱۳۹۷/۱۲/۰۴و در ساعت۲۲:۱۵:۱۴
مرحله اول پلی آف لیگ برتر مردان؛ به امید صعود
تلاش برای دیدار سوم
به گزارش لیگ ها کاپ و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دیدارهای دوم دور اول مرحله پلی آف روز یکشنبه در چهارشهر مختلف پیگیری خواهد شد.

شهرداری ورامین در اولین دیدار برد آسانی برابر شهرداری گنبد کسب کرد و حالا در بازی دوم باید در گنبد برابر نماینده این شهر قرار گیرد. دیداری که مطمئنا با دیدار اول دو تیم متفاوت است و تیم گنبدی با حمایت هواداران خود برای شکست دیدار اول به میدان خواهد رفت.

پیکانی ها نیز مانند شهرداری در اولین دیدار بردی قاطع داشتند و حالا در دومین دیدار باز هم در خانه والیبال به مصاف تیم سایپا می روند. اگر پیکان در این دیدار برد دیدار اول را تکرار کند، می تواند راهی مرحله بعدی مسابقات شود و در غیر این صورت کار به بازی سوم خواهد کشید.

دیدار کاله مازندران و خاتم اردکان به میزبانی اردکان جذاب ترین دیدار مرحله اول بود که حالا باید این بار به میزبانی آمل تکرار شود. کاله در دیدار اول در خارج از خانه به برد رسید و امیدوار است با حمایت هواداران خود و تکرار این برد، راهی مرحله دوم شود و در غیر این صورت کار سختی در دیدار سوم خواهد داشت.

پیام مشهد در آخرین دیدار میزبان فولاد سیرجان ایرانیان است و در نوبت میزبانی تلاش می کند تا با تکرار برد دیدار اول، کار صعود را در خانه یکسره کند تا کار به دیدار سوم کشیده نشود.

برچسب ها: والیبال-لیگ برتر مردان
خبر از دسته : عمومی


 

نظرات

نظر خود را بنویسید comment