مشاهده نسخه چاپی این مطلب
دفعات مشاهده:۶۳۱ بار
نوشته شده در تاريخ:۱۳۹۷/۱۲/۰۴و در ساعت۲۲:۰۸:۱۲
رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جایزه بزرگ مجارستان
خدری برای کسب مدال نقره به میدان می رود دلخانی، اسماعیلی و آریایی نژاد در دیدار رده بندی
یک کشتی گیر کشورمان برای کسب مدال نقره و 3 کشتی گیر برای کسب مدال برنز رقابت های پنج وزن نخست کشتی فرنگی جایزه بزرگ مجارستان امشب به میدان می روند.

به گزارش لیگ ها کاپ و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جایزه بزرگ مجارستان که جزء سیستم رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی محسوب می شود از ظهر امروز و با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست در شهر گیور در حال برگزاری است.

6 نماینده کشورمان در رقابت های روز نخست به میدان رفتند که در پایان دیدارهای مقدماتی، رضا خدری در وزن 55 کیلوگرم با یک شکست برای کسب مدال نقره به میدان خواهد رفت و میثم دلخانی، جمال اسماعیلی و حسن آریایی نژاد در اوزان 63، 82 و 97 کیلوگرم برای کسب مدال برنز امشب به مصاف حریفان خود می روند.

نتایج کشتی گیران کشورمان پس از دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:

-در وزن 55 کیلوگرم رضا خدری در دور نخست عبدالکریم فرگات از الجزایر را با نتیجه 8 بر صفر شکست داد. وی در دور دوم نیز با نتیجه 12 بر 8 از سد جوزف آندرسی از مجارستان را مغلوب کرد. خدری در دور سوم مقابل الهام بهرام اف از ازبکستان در حالی که از حریف پیش بود با نتیجه 4 بر 6 نتیجه را واگذار کرد. وی در دور چهارم و مسابقه پایانی با جاووخیر میراحمداف حریف دیگری از ازبکستان برای کسب مدال نقره مسابقه می دهد .در این وزن بهرام اف ازبکستانی صاحب مدال طلا شد.
-در وزن 63 کیلوگرم میثم دلخانی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 5 بر 2 از سد محمد نوربخش گذشت. وی در دور سوم و مرحله نیمه نهایی مقابل شینیبو اوتا دارنده مدال نقره المپیک از ژاپن در یک کشتی نزدیک با نتیجه 2 بر 5 شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد. به این ترتیب نوربخش از دور مسابقات کنار رفت. حریف دلخانی در دیدار رده بندی استیگ آندره برگ دارنده مدال برنز المپیک و جهان از نروژ می رود.
در وزن 72 کیلوگرم محمد رضا آقانیا در دور نخست آرام واردانیان از ازبکستان دارنده مدال برنز آسیا را با نتیجه 5 بر یک مغلوب کرد. وی در دور دوم مقابل شماگی بولکوادزه از گرجستان دارنده مدال برنز المپیک با نتیجه 7 بر صفر شکست خورد. با توجه به حضور کشتی گیر گرجستانی در دیدار فینال، آقانیا به گروه بازنده ها رفت وی در این گروه در مصاف با میشاییل ویدمایر از آلمان با نتیجه 4 بر صفر (ضربه فنی) مغلوب شد و از دور رقابت ها کنار رفت.
در وزن 82 کیلوگرم جمال اسماعیلی در دور اول 8 بر یک پیتر نواک از چک را مغلوب کرد. وی در دور دوم نیز با نتیجه 4 بر صفر تیموج تربولین از مولداوی را شکست داد. اسماعیلی در دور سوم کیسیدیس بیوربرگ از سوئد قهرمان زیر 23 سال اروپا را با نتیجه 9 بر 5 مغلوب کرد، اما در مرحله نیمه نهایی مقابل رای بیک بیسلطانوف از دانمارک دارنده نقره زیر 23 سال جهان با نتیجه صفر بر 6 باخت و راهی دیدار رده بندی شد.
در وزن 97 کیلوگرم حسن آریایی نژاد پس از استراحت در دور نخست در دور دوم سئونگ جان کیم از کره جنوبی دارنده مدال نقره بازی های آسیایی جاکارتا را با نتیجه 6 بر 4 شکست داد. وی در دور سوم با نتیجه 5 بر صفر نیکولا کریسوف از اوکراین را مغلوب کرد. آریایی نژاد در مرحله نیمه نهایی مقابل ترسی هانکوک از آمریکا با نتیجه 3 بر 2 باخت و به دیدار رده بندی رفت.

رقابت های 5 وزن دوم نیز فردا (یکشنبه) برگزار می شود که شیرزاد بهشتی طلا، محمد الیاسی، پیام بویری، یوسف قادریان و شهاب قوره جیلی به ترتیب در اوزان 60، 67، 77، 87 و 130 کیلوگرم به مصاف حریفان خود می روند.

برچسب ها: کشتی-کشتی فرنگی
خبر از دسته : عمومی


 

نظرات

نظر خود را بنویسید comment